ISU AMŽIAUS GRUPĖS (Pagal ISU Konstituciją)
Suaugusieji
2021-2022 m. – 15 metų
2022-2023 m. – 15 metų (patvirtinta ISU kongrese 2022)
2023-2024 m. – 16 metų (patvirtinta ISU kongrese 2022)
2024-2025 m. – 17 metų (patvirtinta ISU kongrese 2022)
Jaunimas
A 17-18 metų (ir kam nėra sukakę 19 metų iki liepos 1 d.)
B 15-16 metų
C 13-14 metų
D 11-12 metų
E 9-10 metų
F 7-8 metai
G 6 ir jaunesni
ISU ČEMPIONATŲ NORMATYVAI 2023-2024 m.
Suaugusiųjų čempionatai, Pasaulio taurės varžybos (PČ, EČ, PT) Moterys 47,21 s Vyrai 45,04 s
Jaunimo čempionatas (PJČ) Moterys 50,13 s Vyrai 46,78 s
Pasaulio jaunimo taurės varžybos (PJT) Moterys 51,85 s Vyrai 48,40 s
2023-2024 m. LGČA Rinktinės, rinktinės kandidatų ir pamainos sąrašai PDF
2022-2023 m. LGČA Rinktinės, rinktinės kandidatų ir pamainos sąrašai PDF
2021-2022 m. LGČA Rinktinės, rinktinės kandidatų ir pamainos sąrašai PDF
2020-2021 m. LGČA Rinktinės, rinktinės kandidatų ir pamainos sąrašai PDF
PATVIRTINTA: LGČA VK posėdyje 2023 m. rugsėjo 30 d.
ATNAUJINTA: LGČA Konferencijoje 2023 m. gruodžio 7 d.
SUAUGUSIŲJŲ RINKTINĖS SĄRAŠAS 2023-2024 m.
|
Vardas Pavardė |
Miestas |
Treneris |
Nuotolis |
Rezultatas / data |
Vyrai |
|||||
1 |
Danielius ČECH* |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
43.556 / 2023.01.28 |
2 |
Ernestas ČECH |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
43.993 / 2023.11.25 |
Moterys |
|
||||
2 |
Gabija ASTRAUSKAITĖ |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
45.996 / 2023.11.25 |
3 |
Kotryna SOKOLOVSKYTĖ* |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
48.337 / 2022.03.04 |
4 |
Indrė MILAKNYTĖ* |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
51.589 / 2022.11.18 |
*Nedalyvavo 2023-2024 m. Lietuvos čempionatuose.
JAUNIMO RINKTINĖS SĄRAŠAS 2023-2024 m.
|
Vardas Pavardė |
Miestas |
Treneris |
Nuotolis |
Rezultatas / data |
Jaunimas A / Suaugę Merginos / Moterys |
|||||
1 |
Gabija ASTRAUSKAITĖ |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
47.028 / 2023.01.27 |
2 |
Kotryna SOKOLOVSKYTĖ* |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
48.337 / 2022.03.04 |
3 |
Indrė MILAKNYTĖ* |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
51.589 / 2022.11.18 |
Jaunimas B / Suaugę Merginos / Moterys |
|
||||
4 |
Valentina LEVICKYTĖ |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
49.377 / 2023.09.01 |
Jaunimas C Merginos |
|||||
5 |
Tėja MURAUSKAITĖ |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė Leonid Vasiljev |
500 m |
54.30 / 2023.08.12 |
6 |
Gabija SOKOLOVSKYTĖ |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė Leonid Vasiljev |
500 m |
55.80 / 2023.08.12 |
Jaunimas C Vaikinai |
|||||
7 |
Adomas OGULEVIČIUS |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
45.421 / 2023.10.27 |
Jaunimas D Vaikinai |
|||||
8 |
Lukas OGULEVIČIUS |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė Leonid Vasiljev |
500 m |
54.913 / 2023.09.01 |
*Nedalyvavo 2023-2024 m. Lietuvos čempionatuose.
RINKTINĖS KANDIDATŲ SĄRAŠAS 2023-2024 m.
|
Vardas Pavardė |
Miestas |
Treneris |
Nuotolis |
Rezultatas / data |
Suaugusieji Vyrai |
|||||
1 |
Leonid VASILJEV |
Vilnius |
Leonid Vasiljev |
500 m |
52.51 / 2023.03.11 |
Jaunimas A Vaikinai/Vyrai |
|||||
2 |
Vytis JANKAUSKAS** |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
500 m |
54.79 / 2022.05.14 |
Jaunimas C Merginos |
|||||
3 |
Enrika POBEREŽNYTĖ** |
Elektrėnai |
Vladislovas Rudzinskas |
500 m |
1:12.98 / 2023.04.29 |
4 |
Eglė Noelė TARAILAITĖ** |
Elektrėnai |
Vladislovas Rudzinskas |
500 m |
1:01.54 / 2023.03.11 |
Jaunimas E Mergaitės |
|||||
5 |
Urtė BERTULYTĖ |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
222 m |
26.32 / 2023.04.29 |
6 |
Gabija LUKOŠIŪNAITĖ |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė Marytė Vilčinskienė |
222 m |
28.25 / 2023.04.29 |
7 |
Ugnė KERAMINAITĖ |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
222 m |
26.79 / 2023.04.29 |
Jaunimas E Berniukai |
|||||
8 |
Andrius ČEIKUS |
Elektrėnai |
Vladislovas Rudzinskas |
222 m |
28.98 / 2023.04.29 |
**Pasikeitus amžiaus grupei rezultatas neatitinka kriterijaus.
RINKTINĖS PAMAINOS SĄRAŠAS 2023-2024 m.
|
Vardas Pavardė |
Miestas |
Treneris |
Nuotolis |
Rezultatas / data |
Jaunimas D Vaikinai |
|||||
1 |
Arminas GALUSTYAN |
Elektrėnai |
Vladislovas Rudzinskas |
500 m |
1:10.59 / 2023.04.29 |
2 |
Audrius PURVINIS |
Elektrėnai |
Vladislovas Rudzinskas |
500 m |
1:10.52 / 2023.04.29 |
Jaunimas E Mergaitės |
|||||
3 |
Irmina ČESONYTĖ |
Elektrėnai |
Vladislovas Rudzinskas |
222 m |
32.13 / 2023.04.26 |
4 |
Emilija KOLODIAŽNAITĖ |
Vilnius |
Virginija V. Ogulevičienė |
222 m |
39.511 / 2020.03.07 |
Jaunimas F Mergaitės |
|||||
5 |
Ema BARANSKAJA |
Vilnius |
Marytė Vilčinskienė |
222 m |
35.54 / 2023.04.29 |
6 |
Miroslava BEDULSKAJA |
Vilnius |
Marytė Vilčinskienė |
222 m |
32.39 / 2023.04.11 |
**Pasikeitus amžiaus grupei rezultatas neatitinka kriterijaus.