Kalendorius

Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) varžybų kalendorius 
Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) kai kurios varžybos yra atšauktos. Visa informacija yra skelbiama www.isu.ch www.shorttracklive.info ir www.shorttrackonline.info
Varžybos Lietuvoje galimai bus vykdomos atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje ir laikantis nustatytų karantino taisyklių.

2020-2021 m. Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku
V A R Ž Y B Ų KALENDORIUS 

Data Pavadinimas Vieta Nuostatai
Pastabos
2020.12.05 Lietuvos Taurės 1 etapas
„Sezono atidarymo varžybos“
Pramogų arena, Vilnius Nuostatai Be žiūrovų!
2020.12.19 Lietuvos Taurės 2 etapas Pramogų arena, Vilnius Nuostatai Nauja data!
2021.04.17
2021.01.16 Lietuvos Taurės 3 etapas Pramogų arena, Vilnius Nuostatai Nauja data!
2021.04.24
2021.01.22-24 Europos čempionatas Gdanskas, Lenkija www.isu.ch
2021.02.13 Lietuvos Taurės 4 etapas Pramogų arena, Vilnius Nauja data!
2021.05.15
2021.03.5-7 Baltijos taurė
LČ „Lithuania Open“
Vilnius Perkelta į rugsėjo – spalio mėn. Perkelta į rugsėjo – spalio mėn.
2021.03.27 Lietuvos Taurės 5 etapas
„A. Vilčinsko atminimo taurė“
Pramogų arena, Vilnius Nauja data!
2021.05.22
2021.04.07 Programa „Čiuožimas – mūsų laisvalaikis” „Vilčių varžybos “ Tikslinama Atšaukta Atšaukta
2021.05. … LGČA bėgimas Varėna

2019-2020 m. Lietuvos greitojo čiuožimo trumpuoju taku

V A R Ž Y B Ų  K A L E N D O R I U S

09.19-22 Europos jaunimo taurė- Challenge 1 (AB) Budapeštas, Vengrija
09.28 Grybų šventės varžybos riedučiais

Lietuva, Varėna

10.17-20 Europos jaunimo taurė- Danubia 2 (CD) Benatky NJ, Čekija

10.24-27

Baltijos taurė 1 Minskas, Baltarusija

11.23-25

Europos Jnm.taurė- Danubia 3 (CD) Spisska N/V, Slovakija

11.14-17

Baltijos taurė 2

Bialystokas, Lenkija

11.21-23

Europos Jnm.taurė- Challenge 4 (AB)

Bialystokas, Lenkija

11.26

Sezono atidarymo varžybos

Elektrėnai, Lietuva

12..12-15

Europos Jnm.taurė- Challenge 5 (AB) Ankara, Turkija
12.17

Kalėdinės varžybos

Elektrėnai, Lietuva
01.14

Pasaulinės sniego dienos varžybos

Elektrėnai, Lietuva

01..22-25

Baltijos taurė 3

Gusevas, Rusija

01.23-26

Europos čempionatas

Debrecenas, Budapestas

01.31-02.2

Pasaulio jaunimo čempionatas

Bormio, Italija

02..01-02

Žiemos olimpinis festivalis (LTOK)

Druskininkai

02.14

Varžybos Vasario 16-ąjai atminti

Elektrėnai, Lietuva

02.20-23

Europos Jnm.taurė- Danubia 6 (CD)

Sisak, Kroatija

02.28-03.01

Baltijos taurė 4

Venstspilis, Latvija

03. 06-08 Baltijos taurėLČ „Lithuania open 2019

Elektrėnai, Lietuva

03.19-22

Europos jaunimo taurės finalas

Kolomna, Rusija
03.24

Pavadinimas kol kas nėra aiškus

Elektrėnai, Lietuva

04..08

Vilčių varžybos

Vilnius, Lietuva

05..01

Lietuvos geriausių greitojo čiuožimo sportininkų apdovanojimai